Als wijkcommissie zitten wij wel eens met het probleem dat we niet weten hoe u als bewoners van Reigerskamp denkt over een bepaald onderwerp. Het zou de wijkcommissie heel erg helpen als u ons uw mening stuurt wanneer er een onderwerp speelt dat de gemoederen in onze wijk of onze gemeente erg bezig houdt.

U hoeft daarvoor niet te wachten op een verzoek van ons. We houden wel eens een peiling, maar soms is daar geen tijd meer voor omdat er op zeer korte termijn een reactie van ons verwacht wordt. Nu zult u misschien denken, waarom is er dan geen forum? Wel, dat hebben we ongeveer twee jaar op onze site gehad, maar daar kwam nauwelijks iets op binnen. Dat werd deels veroorzaakt door technische problemen, maar verder was het niet duidelijk waarom er vrijwel geen meningen op het forum werden gezet.

Dus als er iets belangrijks speelt, dan horen we graag hoe u daarover denkt.